PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98347}

Przeklęta

Cursed
4,8 12 078
ocen
4,8 10 1 12078
3,7 6
ocen krytyków
Przeklęta
powrót do forum filmu Przeklęta

Mam wrażenie, że niektórzy tu podchodzą do tego filmu zbyt na poważnie. A przecież nawet tu na filmwebie można przeczytać "gatunek:Horror, Komedia ". Craven i Williamson znowu stworzyli coś w rodzaju pastiszu i tak właśnie trzeba ten film traktować, a nie jak pełnoprawny horror. Zresztą, pomijając gatunki, jest to film typowo rozrywkowy. Mi zapewnił naprawdę dużą porcję rozrywki(a scena z wściekłym wilkołakiem niespodziewanie pokazującym środkowy palec jest naprawdę rozbrajająca xDD), więc spełnił swoje zadanie. Ode mnie 7,5(w skali filmwebowej podciągnąłem do 8)/10 :D.

Goku

Zgadzam sie z toba mnie sie tez ten film podoba

ocenił(a) film na 10
Goku

Znakomity jestem zdania ze Craven nakrecil gorsze filmy np.Wampir w Brooklinie czy Red Aye

ocenił(a) film na 6
Goku

Zdecydowanie zaniżona ocena na filmweb, bez rewelacji, ale fajny filmik dla rozluźnienia :)

ocenił(a) film na 4
kybe

Ja się jakoś mało śmiałem, w skali filmweba 5-6.

Goku

Moim zdaniem nawet fajny :)

Goku

Zgadzam się w każdym calu, aczkolwiek daje 6. Joshua Jackson grał wg. mnie tak jakby rzeczywiście przebywał na granicy światów. Natomiast wilkołak pokazujący środkowy palec to automatycznie oczko wyżej. Takie momenty dzisiaj występują niezwykle rzadko, jeśli nie wcale. Sumując, naciągane siedem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones