PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98347}

Przeklęta

Cursed
4,8 12 078
ocen
4,8 10 1 12078
3,7 6
ocen krytyków
Przeklęta
powrót do forum filmu Przeklęta

Mi się podoba!!!!

ocenił(a) film na 10

Mówcie sobie co chcecie..mi i tak "Cursed" sie podoba i polecam go wszystkim, którzy lubią sie troche pobać :)

Katie_5

Są gusta i guściki :))) hehe!! Oczywiście żartuję...najważniejsze to mieć własne zdanie.POZDRO!!

ocenił(a) film na 1
Katie_5

to jest chyba jakas podpucha zeby ludzi podenerwowac, ale jezeli naprawde ci sie podobal to napisz dlaczego bo jakos w to nie wieze aby mogl ten film komus sie podobac.

ocenił(a) film na 4
Barracus

ech, filmu nie ogladalem, ale musze zwrocic uwage na lekka niesprawiedliwosc kolegi z poprzedniej odpowiedzi - to nie znaczy, ze jak Tobie sie wilm nie podobal i wiekszosci, ale sa poszczegolne osoby, ktore nie ocenili tragicznie tego filmu - ja mialem tez takie przypadki, ze mi sie podobalo, a innym sie nie podobalo - wiec lepiej nie kloc sie o zdanie innej osoby bo to bezsensowne i juz! wykazujesz sie swa pysznoscia, co nie?:P

użytkownik usunięty
Barracus

mi sie tez film podobal, tylko nie jako horror a lekki i przyjemny filmik na lato.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones