PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98347}

Przeklęta

Cursed
4,8 12 078
ocen
4,8 10 1 12078
3,7 6
ocen krytyków
Przeklęta
powrót do forum filmu Przeklęta

Nawet Fajny!!!!

ocenił(a) film na 7

Ja się tak tylko zastanawiam, dlaczego ludzi na forum tak nisko go oceniają... Odpowiedź jest chyba prosta, nie znają się na HORRACH!!
W kinie nawet to bardzo mocno trzymał w napięciu. Wg mnie jest to najlepszy film o wilkołakach!!!

freepick

Bez otwierania Twój topic można przeczytać do "Opowiedź jest chyba prosta". I wiesz co pomyślałam? Jeśli to jeszcze jeden idiota piszący, że skoro sie wam nie podobało to nie zrozumieliście filmu albo się nie znacie to wyjebie sie na plecy. Au. Bolało.

ocenił(a) film na 1
freepick

Jeśli ten film można uzać za horror to chyba tylko horror dla dzieci. Dorosłego nie przestraszy a conajwyzej rozbawi.

freepick

hymmm....powiem inaczej: ktos kto zna się na horrorach, w życiu nie oceniłby tego filmu wyżej niż 3/10

ocenił(a) film na 5
missi__

Bez przesady... 5/10 można dać. ;)
Do autora topicu - najlepszy film o wilkołakach? To już wolę UNDERWORLD.

ocenił(a) film na 6
NYPD

Ja też uważam, że film był dosyć fajny. A podobał Mi się w dużej mierze ze względu na niezły klimat i Christine Ricci :-)

ocenił(a) film na 5
freepick

Zabawny był ten film. Zwłaszcze jak ta wilkołaczyca (nowe słówko ;P) pokazała środkowy palec. Miałam atak śmiechu ;D Horror czy thriller to to raczej nie jest ale z przymrużeniem oka i dla rozrywki można obejrzeć. Nic wielkiego ale zjadliwe :)

ocenił(a) film na 7
agnieszka_2

Teraz określiłbym go jako czarna komedia =P
Christina świetnie zagrała, ale za bardzo się przejmowała bratem =D

ocenił(a) film na 7
freepick

A ciekawe w ogóle czy będzie II część...

KTO JEST ZA TYM, ŻEBY POWSTAŁA PRZEKLĘTA II? =D

ocenił(a) film na 4
agnieszka_2

ja również miałam niezły polew z tym 'fakiem'. :D albo jeszcze płakałam przy tym jak Jack się zaczął 'rozkręcać', a ta mu 3/4 szyi odgryzła. ;DDD

ocenił(a) film na 4
Plastyk_ys_fantastyk

*Jake, nie Jack.

użytkownik usunięty
freepick

niestety klapa, z początku zapowiadał się na horror ale z czasem wyszła komedia dla małolatów 4/10

freepick

ajajaj. Film mi się podobał. Ale jest jeden problem, bo jest to komedia/horror. Albo Wes Craven zrobił to celowo, albo tego nie zamierzał. Mi się wydaje, że raczej tak chciał zrobić (albo poprostu wierzę, że tak było). Horror, bo o wilkołakach. Komedia, bo jest wiele śmiesznych scen. Radzę podejść do tego filmu jako komedia/horror. Tak będzie najlepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones