PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98347}

Przeklęta

Cursed
4,8 12 078
ocen
4,8 10 1 12078
3,7 6
ocen krytyków
Przeklęta
powrót do forum filmu Przeklęta

Nie polecam... Kiedys to Wes Craven umial filmy robic.. chociazby kultowe odcinki Koszmaru z Elm Street.. Nawet Krzyk ale tylko pierwsza czesc mu w miare wyszla... A nowy film Przekleta nawet nie jest straszny ani nie zaskakuje.. Wszystko jest jasne od samego poczatku... Naprawde bardzo kiepsko.. bardzo... a jak nie wierzycie to idzcie do kina.. tylko potem nie mowcie ze nie ostrzegalem

Swiergol

popieram! Film bardzo słaby. Jedynie dwie sceny były jako tako oki: na mulholland drive :) i na parkingu reszta to słabizna. Dlaczego twórcy horrorów ciagle powielają schematy to juz sami nic nie mogą oryginalnego wymyślić???? ehhh

Swiergol

popieram! Film bardzo słaby. Jedynie dwie sceny były jako tako oki: na mulholland drive :) i na parkingu reszta to słabizna. Dlaczego twórcy horrorów ciagle powielają schematy to juz sami nic nie mogą oryginalnego wymyślić???? ehhh

ocenił(a) film na 3
Swiergol

Popieram, ze ten CURSED to cienizna, ale KRZYKI to im DOSKONALE wyszly! Jestem fanem Krzykow i moge powiedziec ze mogli lepiej zrobic KRZYKA 4 zamiast tego CURSED'a!

ocenił(a) film na 3
Swiergol

Ja rowniez sie zgadzam - film jest kiepsciutki - kojarzy mi sie z poziomem "Ginger Snaps"... Jedyna rzecza, ktora mi sie podoba sa lapy wilkolaka widoczne pod samochodem :-)))
Natomiast obiecywana dawka emocji niestety ulotnila sie do atmosfery juz chyba w trakcie pisania scenariusza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones