PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98347}

Przeklęta

Cursed
4,8 12 078
ocen
4,8 10 1 12078
3,7 6
ocen krytyków
Przeklęta
powrót do forum filmu Przeklęta

Filmow o wilkolakach bylo juz od groma kiedy porusza sie temat wilkolakow juz kazdy ma jakies skojarzenia z filmami :)
Niestety ten film w pamieci nie pozostanie ... bo nic w sobie poprostu niema
jest mdly ogladajac go zamiast koncetrowac sie na nim rownie dobrze moglbym rozmawiac przez telefon czy gotowac.
Niezaleznie w jakim momencie filmu sie znajdujemy jest zmudnie...Watek milosny czy chocby nieokrzesanego braciszka nie przykuwaja uwagi ani nie potrafia zaciekawic (rzecz jasna jako watki poboczne). Christina i jej wylupiaste oczy niewiele aktorsko wkurac cokolwiek moga gdy przez praktycznie caly film krzata sie jak gowno w przereblu z minka zbitej lani ktora niewie o co chodzi ...
Nie bylem w kinie na tym filmie ale mam skutecznie zmontowane kino domowe z dobrym dziwkiem a nawet i jego brakuje ... muzyka ktora ma dodawac napiecia i zaskakiwac nie odnosi zadnego skutku. Same wilkolaki i ich wyglad pozostawia wiele do zyczenia a komputerowe metamorfozy sa zbyt szybkie i gladkie. Pech chcial ze ten film powstal i zaangazowano do niego srednich aktorow ... PRodukcja nieudana film malo przykuwajacy uwage i jak dla mnie troszeczke UWŁACZAJĄCY tematyce wilkolakow ktore niezmiernie lubie

Jednak jesli jestes chlopczykiem i masz dziewczynke to mozesz isc z nia do kina napewno sie wystraszy albo spojrzy na ciebie jak na idiote na jaki film ja zabrales

SaLuT

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones