PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98347}

Przeklęta

Cursed
4,8 12 078
ocen
4,8 10 1 12078
3,7 6
ocen krytyków
Przeklęta
powrót do forum filmu Przeklęta

polecam kolekcjonerom horrorków.chodz nie zbyt mocny dobrze sie ogląda.ludzie jeżeli wolicie ambitniejsze kino to nie ogladajcie takich produkcji i nie piszcie durnych komentów.

afarafif

Patrzac sie na twoj wybitny usmiech ... mam niejasne wrazenie ze akurat wyjatkowo twoj komentarz badz tez polecenie filmu jest gleboko chybione ...
Zwazywszy ze tylko czlowiek malo okrtzesany z przeswiadczeniem wlasnej wyzszosci nad innymi propaguje swoj zdjecie tak przekrystalizowane ....
Zaiste przykry widok tej usmiechnietej mordy ... zygac sie chce

InsanE_RabbiT

przynajmniej mam go i nie znika z mojej twarzy,a morde to może ty masz...żygać to sie chce jak sie czyta twoj patologiczny opiewający w wulgaryzm koment...pierwsze czego sie powinieneś nauczyć to pisać!!!"okrtzesany"???zaiste przykry widok jak ktoś nie zna języka polskiego w dodatku w chodzi na czyjś koment i obraża go.jeżeli wstydzisz sie twojej twarzy nie umieszczaj zdjecia wsadz krolika i bądz happy, a nie obrażaj innych!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones