PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237906}

Wyznania panny młodej

Confessions of an American Bride
5,6 535
ocen
5,6 10 1 535
Wyznania panny młodej
powrót do forum filmu Wyznania panny młodej

jak zawsze Shannon Elizabeth dobrze gra.........generalnie to typowa komedia romantyczna...ale........według mnie warto obejrzeć.......polecam

użytkownik usunięty
break

jesli juz naprawde nie masz co robic... ;/ mnie ona czasem denerwowała, szczegolnie jak cos mowila na tym bialym tle i na bialo ubrana...

ocenił(a) film na 7

Nie no... może nic szczególnego, ale przyjemny film i dobrze się ogląda, ja tam nie mam zastrzeżeń :)

ocenił(a) film na 7
break

ogólnie film dobry, obejrzeć można, główna aktorka bardzo sympatyczna :)

ocenił(a) film na 5
Jerryxp

Da się obejrzeć jak naprawdę nie ma co robić, główna bohaterka za dużo ględziła,a poza tym film momentami nieźle przynudzał. W moim przypadku nie dało się tego obejrzeć bez przewijania.

break

Mi również się spodobał. Sympatyczny, zabawny, miejscami wzruszający. Mam drobne zastrzeżenia o których wspomniałam już w innych tematach. Nie wszyscy lubią komedie romantyczne.
Wiem, że to nieodpowiednie miejsce, żeby wypowiadać się na ten temat.. ale czy Wam też bardzo podoba się układ dyskusji? Ciekawy, pomysłowy, przejrzysty, podobają mi się te linie łączące wypowiedzi.. gorzej, kiedy ktoś chce odpowiedzieć na kilka postów naraz ;p.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones