Joshua JacksonI

Joshua Browning Jackson Carter

7,3
4 686 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joshua Jackson

w serialu Fringe gra bardzo intleligentnego naukowca można powiedzieć z bardzo wysokim IQ. Trzeba go poprostu zobaczyć :) Całkiem inny niż w DC :)

użytkownik usunięty
Logan_Cole

Mnie też się bardzo podoba w Fringe`u. Pasuje do tej roli.

Logan_Cole

podzielam opinie :)miło sie slucha jego inteligentych zarcikow, ktore do niego poasuja...

Logan_Cole

Może nie naukowca, ale błyskotliwego geniusza. Pod sformułowaniem błyskotliwy mam na myśli reagujący na społeczeństwo, w sposób normalny, zwłaszcza, że jego postać musi sobie radzić z kontrowersyjną osobą ojca. Na początku absolutnie odrzuca swoje wysokie IQ, wyssane z mlekiem matki, właśnie w obawie, że podzieli los ojca, jednak z czasem ta relacja nabiera innego wymiaru.
Niezaprzeczalnie mężczyzna z wysokim IQ, zabawny, z dystansem, odważny oraz nie ukrywajmy, przystojny ;) Oczywiście mówię o postaci :)

sabriell

oczywiście podzielam wypowiedzi :].. tu osoba powyżej świetnie to opisała... w każdym bądź razie jest idealny do roli Petera..a ta inteligencja dodaje mu sexapilu :)) mi się jeszcze podoba to jego często niewzruszenie... Olivia jest momentami przerażona < jak sa jakieś nowe nadzwyczajne zjawiska> a ten sobie stoi i mina w stylu: normalka...

nie nie naprawde udany aktor udana buźka udane role :]

pozdrawiam :)

madziula21

w Fringe jest na prawdę spoko, ale pierwsza rzecz jaka mi się rzuciła w oczy to oczywiście to, że jest przystojny, potem że strasznie szybko mówi, a na końcu że na prawdę fajnie gra Petera :) wyluzowany geniusz, tak bym powiedziała, a postać jaką gra tj. Petera podziwiam za niesamowitą cierpliwość do swojego ojca :), którego bądź co bądź uwielbiam ;) :)

pawel_b007

Nie wyobrażam sobie kogo innego w roli Petera on po prostu urodził się do tej roli :)

Logan_Cole

a obejrzyjcie Aurora Borealis. Cudnie zagral, pokazal piekne emocje. Plakalam jak bobr razem z nim w jednej ze scen. Z kolei w One Week bawil mnie do lez z jakiegos powodu, bo nie potrafie zrozumiec dlaczego podroz osoby chorej na raka moze byc zabawna. To chyba ten jego zawadiacki urok ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones