PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330999}

Tajemnice Palm Springs

Hidden Palms
7,2 1 222
oceny
7,2 10 1 1222
Tajemnice Palm Springs
powrót do forum serialu Tajemnice Palm Springs

2 sezon

ocenił(a) serial na 8

zamierzają zrobić 2 sezon??

pala955

Skoro serial został w roku 2006 anulowany bo miał niską oglądalność to wątpię żeby planowali w 2011 roku lub później zrobić 2 sezon ...

ocenił(a) serial na 6
choojniak

a szkoda...

mino88

Ten serial ma jakieś sensowne zakończenie czy przerwali emisje od tak sobie

ocenił(a) serial na 6
Robson8080

dobre pytanie

mino88

Nie wiem czy zabierać się za oglądanie tego serialu już parę razy przejechałem się na serialach które oglądałem szkoda czasu i nerwów :(

ocenił(a) serial na 6
Robson8080

po mimo tego ze wiesz ze nie ma 2 serii to i tak nie zalowalem. warto obejrzec:)

mino88

ale jakieś zakończenie jest Tak odp to dzisiaj pobiorę serial z góry dziękuje :)

użytkownik usunięty
Robson8080

zakończenie jest zajebiste :) Też miałam ten dylemat czy opłaca się zaczynać oglądać, skoro nie ma drugiej serii nawet. Ale zaczęłam i nie żałuję :)

Dopiero dzisiaj obejrzałam ten serial faktycznie zajebisty :) Szkoda że nie zrobili 2 sezonu :( tyle co jest seriali że tak powiem beznadziejnych i dostają po 2 3 lub więcej sezonów i też mają nie dużą oglądalność! tutaj przydał by się 2 sezon serial miał swój klimat na żadnym z 8 odc się nie nudziłam szkoda już się nic nie poradzi po 6 latach raczej był by bez sensu robić 2 sezon.

użytkownik usunięty
Robson8080

no to jest więcej niż pewne, że nie będzie drugiego sezonu, a wielka szkoda. Żałuję też, że tak późno znalazłam to cudo, może jakby miał większą oglądalność w 2006 roku inaczej by się potoczyły jego losy:)
Powiem ci tak, że znam seriale, które były mega zajebiste, ale po pewnym czasie coś wygasa - pierwsza, druga, trzecia seria super na przykład, a potem coś pęka, jest nudne i traci oglądalność. Tu przynajmniej mamy mało odcinków, tylko jeden sezon, ale za to wszystko jest zajebiste:)

Lubię takie seriale z zagadką, szkoda, że nie ma wiele takich fajnych :D

ocenił(a) serial na 10

Popieram pollitekę :( niedawno obejrzałam cały sezon z zapartym tchem i bardzo żałuje ze nie ma 2 sezonu. zbyt wiele czasu spędziłam na oglądanie badziewia a jak już znalazłam taką perełkę to okazuje się że to już koniec :(

Może gdyby puścili ten serial jeszcze raz miałby większą oglądalność?? Ma przecież wszystko co powinien mieć z sobie dobry serial :D

użytkownik usunięty
Tindela

but the piont is - nie ma mowy aby go puścili w tv, serio wątpie, chyba, że na jakimś programie u nas mniej znanym. A w USA, nie ma o czym marzyć. To i tak by nie dało nic, nie zrobią drugiej serii.

Chociaż ja jak ty, kompletnie nie rozumiem czemu to miało taką małą oglądalność, bo serial jest cudowny. :)

ocenił(a) serial na 10

Co racja to racja :( a zna ktoś może podobne seriale??

użytkownik usunięty
Tindela

Ja polecam Słodkie kłamstewka, coś w tym stylu co ten serial, wiąże w sobie tajemnice. Przestałam jednak oglądać przynajmniej na razie na 3 sezonie, bo mnie troszkę znudziło.
Jeśli chodzi ci o zagadki to mogę jeszcze polecić The lying game.

Całkiem inne seriale, inna tematyka. 90210 czy Plotkara. W tym pierwszym są głównie przygody młodych ludzi, dzieje się na początku akcja w szkole, potem częściej na plaży, w każdym bądź razie fajne, ale może się znudzić :> Plotkara jest bardziej interesująca, ale teraz tworzą chyba 5, czy 6 sezon, więc trochę się nudzi. Tematyka podoba, tyle, że tutaj jest więcej kłamstw i intryg.

A tak ogółem to polecam jeszcze Pamiętniki Wampirów, Misfits i Przygody Merlina :D Całkiem inne :D

ocenił(a) serial na 10

Plotkarę oglądałam ;) całkiem całkiem ale widziałam lepsze ;)
90210 też kilka odcinków ale mnie nie wciągło :(
Na nowy sezon Pamiętników czekam z zapartym tchem....
A co do 2 ostatnich pozycji z chęcią zobaczę :D

Niestety w tyg pracuję i tylko weekendy mam wolne :( ale zobaczę co da się zrobić ;)
Może jeszcze jakieś propozycje??

użytkownik usunięty
Tindela

Co do misfits, to wątpię, żeby cię wciągnęło. Ma to momenty bardzo dobre, ale czasami na maksa dziwne, bezsensowne:D taki serial:D Co do merlina to polecam najbardziej 3 część (pierwszą tylko trochę ogladałam, a drugiej w ogóle:>).

hmmm, mogę polecić jeszcze Supernatural, chociaż oglądałam jeden odcinek, ale kolega mi mówił, że ekstra. Podobno Gra o Tron jest także cudowna, ale ja obejrzałam jeden odcinek i mnie nie wciągnęło.


Polece coś z innej paczki, bo nie serial, ale film, albo i raczej książkę. Otóż jestem zakochana w serii Igrzyska śmierci, film według mnie nie wyszedł za dobrze, ale jeśli znalazłabyś czas i ochotę, to polecam wlaśnie tę książkę oraz jej następną część "W pierścieniu ognia". Według mnie te książki są cudowne:D

ocenił(a) serial na 10

Nie z tego świata ( Supernatural ) oglądałam :D całkiem niezłe :)
Gra o tron to dla mnie też żadna rewelka niestety :(
Co do Igrzysk Śmierci film widziałam :) całkiem niezły :D
A na dobrą książkę zawsze znajdę czas :D więc looknę do biblioteki w wolnej chwili :) a jeśli nie to na chomiczka po e-booka ;)
Ale to pewnie dopiero w przyszłym tyg :(
A tak na marginesie książka zazwyczaj lepsza niż film ;) np Krew jak czekolada

użytkownik usunięty
Tindela

co do filmu Igrzysk śmierci to mi się podobał, ale nie było wielkiego łał. Przez książkę jestem jednak całkowicie wciągnięta w tę trylogię. Druga część jest najlepsza:)

Gra o tron też mnie nie wciągnęła. :P teraz ty coś poleć mi z seriali :>

ocenił(a) serial na 10

Ostatnio oglądam całkiem fajny serial na e kino Teen Wolf :D
http://www.filmweb.pl/serial/Teen+Wolf%3A+Nastoletni+Wilko%C5%82ak-2011-558695
Polecam też Kamuflaż
http://www.filmweb.pl/serial/Kamufla%C5%BC-2010-526547
Jka jeszcze coś mi do głowy wpadnie to się z tb podzielę ;)

ocenił(a) serial na 9
Tindela

The O.C (życie na fali) polecam chyba najlepszy serial jaki widziałem o nastolatkach. Chyba podobny do Hidden Palms bo jak narazie 2 odc obejrzałem.
Z innej beczki polecam Arrow nowy serial ma dopiero 9 odc.

ocenił(a) serial na 10
ziolek_low

Też oglądam Arrow :D świetne :) A widziałeś Beauty and the Beast??
http://www.filmweb.pl/serial/Beauty+and+the+Beast-2012-645786

ocenił(a) serial na 9
Tindela

też oglądam jak mam czas aktualnie Beauty oglądam online bo nie mam czasu na ściąganie :)

Dziś właśnie ściągnąłem cały sezon Hiddem Palms :P

ocenił(a) serial na 10
ziolek_low

Widziałam :D też fajne ;P szkoda że tylko 1 sezon :(

ocenił(a) serial na 9
Tindela

właśnie obejrzałem ostatni odcinek i nie jest tak źle mniej więcej się wyjaśniło, ale ostatnia scena to idealna zapowiedź 2 sezonu szkoda że nie nakręcili go albo chociaż żeby 1 sezon miał z 20 odcinków :)

Tindela

Euforia Sex efucation Skam Skins

The lying game ma w beznadziejnym miejscu uciętą fabułę. Myślałam, że po kilku miesiącach od serialu przestanę myśleć kto miał i co zrobić, jak się to wyjaśni, a tu dalej jestem ciekawa ;/

Tindela

Nuda i można uznać podczas seansu

pala955

1 był słaby to nie ma sensu i serial nuda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones